مدرسه دینی رمشک

یکی از بهترین نعمت های که انسان می تواند از آن بهره مند شود،نعمت داشتن فرزند صالح و نیکو است.فرزندان امید آینده والدین هستند و همه و الدین دوست دارند که فرزندان آنها در عرصه های زندگی موفق و سربلند باشند.

 

 بی شک موفقیت روحی و فکری فرزندان نیاز مند مقدماتی است که برای تحقیق آن مسولیت اصلی بر دوش والدین سپرده است. آنها دارای حقوقی هستند که نیک است والدین آنها را بشناسند و بدنبال بر آورده نمودن آن ها باشند. نقش والدین در رشد و تربیت فرزندان حیاتی و بسیار مهم است و هیچ پدر و مادری نمی تواند از کنار این مسئولیت به سادگی بگذرد.اهمیت موضوع از آنجا مشخص می شود که سربلندی و موفقیت فرزندان یا شکست آنها در زندگی تا حدود زیادی محصول توجه و مدیریت والدین است.

 

انسان موجودی (چند بعدی)و نه تک بعدی است،پس نیک است که والدین همینطوریکه نسبت به رفع نیازهای جسمی و معیشتی فرزندان تلاش می کنند نسبت به تامین نیازهای فکری و روحی آنها نیز کوشا باشند،زیرا آنچه که در آینده شخصیت افراد را می سازد،روح و فکر است،نه جسم.  

 

‏ ‏

 

 

آشنانمودن فرزندان با خداوند،ایمان،قرآن،نماز و سایر احکام از مسولیت های مهم والدین و حقوق فرزندان است.اگر کسی در این مساله کوتاهی کند باید روزی در مقابل فرزندان خود و خدا پاسخگو باشد. :

    .

‏ ‏ .

‏ ‏.


ما مسئولیت داریم دستورات خداوند را به نسل بعد منتقل کنیم،اما اینکه تا چه اندازه آنها پذیرای این دستورات باشند،با خداوند است و این وجدان نسل بعد است که باید پاسخگو باشد. اما اگر این دستورات را منتقل نکنیم این ما هستیم که باید پاسخگو باشیم. :

‏ ‏

...

...


 

 

‏ ‏ آیا داستانی به این عمیقی را شنیده ای که پدری نزد یکی از بندگان صالح خداوند آمد و از بی توجهی فرزندانش به او که در سن کهولت و پیری به سر می برد گلایه کرد.آن بنده صالح،فرزند آن پیرمرد را خواست و به او گفت:چرا حق پدرت را در زمان پیر ادا نمی کنی؟مگر نمی دانی او چه زحماتی برای تو کشیده است؟فرزندان آن پیرمرد جواد داد:آیا او حق مرا ادا کرده است؟او خواندن نماز و قرائت قرآن را به من یاد نداده است و مرا با خدایم بیگانه ساخته است.

‏ ‏ والدین گرامی!درک کنید که خداوند هیچ نیازی به ایمان بندگان خود ندارد و اکر کسی ایمان بیاورد این ایمان پشتوانه ای برای زندگی خود اوست تا در این دنیای آشفته سربلند زندگی خود اوست تا در این دنیای آشفته سر بلند زندگی کند.فرزندان مومن و خداشناس تکیه گاه والدین در لحظات سخت زندگی هستند و فرزندان بی ایمان همواره در معرض سر کشی می باشند.پس بیاییم فرزندان خود را با خدا و کلام او آشنا کنیم.تابستان فرصت مناسبی برای آموزش قرآن برای فرزندان است.پیامبر اکرم(ص)قلبی که با قرآن بیگانه باشد را به خانه ای ویران تشبیه نموده است.نیک است که با تشویق فرزندان خود برای حضور در مکتب خانه ها،آنها را از این پشتوانه ی عظیم بهرمند کنیم و زندگی آنها را در دنیا و آخرت نورانی سازیم. !

  

 

 

 

 

:

 

‏ ‏

مدرسه دینی رمشک :

مدرسه دینی رمشک به صورت شبانه روزی به روی تمامی مردم جهان باز هست شما مردم عزیز گرامی میتوانید فرزندان خود رو به این مدرسه دینی رمشک بفرستید این مدرسه با کمک مردم خیره رمشک اداره میشه این مدرسه فقط برای برادران شبانه روزی میباشد خواهران می توانند بیان درس قرآن بگیرن ولی برای آنها شبانه روزی نمیباشد ................

‏ ‏.......

‏ ‏علمای چون: مولوی عبدلملک امام جمعه قبلی رمشک که مدرسه دین رو با کلی زحمت شبانه روزی کرد و چه زحمت های که نکشید اما ایشان فعلا تدریس نمی کنند: و اما بعد

مولوی یونس امام جمعه رمشک ‏ ‏مولوی عبدلکریم

مولوی خدابخش ‏ ‏:مولوی خسین

مولوی کمال = ناگفته نماند تا الان خیلی از خواهران در رمشک مولوی شدن از برادران هم حافظ شدن ولی آنها جای دیگر درس میخواند :

‏ ‏

حافظ:مرتضی پور اسفندیاری

حافظ:واحد

‏ ‏.......

حافظ:جهانبخش و الی آخر

 

یاسبحان‏ ‏:~یامجید~

نظر ‏:نظر

نظر یادت نره=مرسی

/ 1 نظر / 22 بازدید
علی

سلام خوب بود لطفا مطالب پیشتر بزارید داخل وبتو